dotace

Aktuálně realizované projekty

Dny ekologických staveb III

Doba realizace projektu: 1. 7. 2021 – 30. 6. 2022

Projekt s názvem Dny ekologických staveb III navazuje na projekty, které již byly realizovány v roce 2019 a v roce 2020. Cílem projektu je zvýšit environmentální podvědomí mládeže v oblasti ekologického stavitelství. Žáci si sami vyzkouší práci s ekologickými stavebními materiály, jako je dřevo, sláma, hlína a celulóza. Vzdělávání a osvěta proběhne na středních průmyslových školách stavebních nacházejících se na území Moravskoslezského kraje za účasti odborných pracovníků, kteří se zabývají ekologickým stavebnictvím. Odborní pracovníci připraví a zrealizují celkem šest jednodenních akcí. Na těchto akcích budou prezentovány principy ekologického stavebnictví formou modelů staveb a praktických ukázek.

Vzdělávání zaměstnanců členů Národního stavebního klastru

Registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010805

Doba realizace projektu: 1. 6. 2019 –  31. 3. 2023

Projekt se zaměřuje na další profesní vzdělávání zaměstnanců členů Národního stavebního klastru. Dílčími cíli projektu je udržet stávající zaměstnance v pracovním procesu a zároveň zvýšit konkurenceschopnost všech zapojených firem. Prostřednictvím realizace projektu se zvýší úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a dojde k souladu mezi jejich kvalifikací a kompetencemi s požadavky na vykonávané pracovní činnosti.

Podporované oblasti vzdělávání: jazykové vzdělávání, kurzy měkkých a manažerských dovedností, obecné IT kurzy, ekonomické a právní kurzy, technické a jiné odborné vzdělávání.

Předpokládá se, že během 36 měsíců bude do realizace projektu zapojeno celkem 55 osob.

Projekt je financován EU.

 

Nabídka vzdělávacích kurzů

Stáhněte si dokument v PDF

Máte dotazy?

Jsme tu pro Vás a těšíme se na Vaši zprávu.